پرینتر

پرفروش ترین پرینتر های ایران کدامند ؟

پرفروش ترین پرینتر های ایران

در این مقاله 10 مدل از پر فروش‌ترین و محبوب‌ترین پرینترهای لیزری مناسب برای چاپ اسناد و متون شرح داده‌ شده است که می‌توانید به‌ عنوان یک منبع معتبر از آن استفاده نمایید.


پرینتر لیزری اچ پی LaserJet p1102

این مدل از پرینتر با فناوری چاپ لیزری برای حجم کاری کم مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به مدت 1 دقیقه 18 برگ رتبه چاپ می‌  رساند. این مدل از قابلیت چاپ دو رو و اتصال به وای فای برخوردار نیست. از ویژگی‌ های این دستگاه می‌توان به عمربالا، کیفیت ساخت و حجم کم و کوچک آن اشاره کرد. ظرفیت سینی کاغذ 150 برگی باشد و سینی خروجی می‌تواند تا 125 صفحه را بعداز چاپ درخود نگه دارد.

پرینتر لیزری اچ پی LaserJet p1102

پرینتر لیزری اچ‌ پی مدل LaserJet Pro M12a

کیفیت و سرعت خوبی درزمینهٔ ی چاپ متن دارد. برای استفاده‌ های خانگی مناسب تراست. ظرفیت سینی کاغذ آن 150 برگ هست. این مدل، از اتصال وای فای استفاده نمی‌کند. نوع چاپ، تک‌ رنگ و سرعت چاپ سیاه‌ و سفید، 18 برگ در هر دقیقه است. قابلیت چاپ دو رو ندارد و حافظه آن 8 مگابایت است.

پرینتر لیزری اچ‌ پی مدل LaserJet Pro M12a

پرینتر لیزری اچ‌ پی مدل LaserJet Pro M12w

کیفیت و سرعت خوبی در زمینهٔ ی چاپ متن دارد. برای استفاده‌ های خانگی مناسب است. ظرفیت سینی کاغذ آن برابر 150 برگ می‌باشد. این مدل دارای قابلیت و wifi است که به کاربر اجازه می‌دهد به‌ صورت بی‌ سیم اطلاعات خود را از طریق تلفن همراه به پرینتر ارسال و چاپ کند. حداکثر 3 رایانه می‌توانند از این مدل پریتنر استفاده کنند و مورد استفاده برای محیط‌ های کوچک است. سرعت چاپ سیاه‌ و سفید 19 برگ در هر دقیقه است. قابلیت چاپ دو رو ندارد و حافظه آن 8 مگابایت است.

پرینتر لیزری اچ‌ پی مدل LaserJet Pro M12w

پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP6030

این مدل تک‌ رنگ برای چاپ متن، در حجمی کم با سرعت چاپ بالا برای مصارف خانگی و اداری مورداستفاده قرار می گیرد. دارای قابلیت wi fi و چاپ دورو کمی باشد و حافظه آن 32 مگابایت است.

پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP6030

پرینتر چندکاره لیزری اچ‌ پی مدل LaserJjet Pro MFP M130a

این مدل علاوه بر پرینت، عملیات اسکن و کپی را نیز انجام می‌دهد. ظرفیت سینی کاغذ آن 150 برگ است. مناسب برای محیط‌های کوچک و حداکثر 4 کامپیوتراست. این دستگاه دارای صفحه‌نمایش است ویکی از پرینترهای 3 کاره کوچک و مقرون‌به‌صرفه است. نوع چاپ، تک‌ رنگ و سرعت چاپ سیاه و سفید تا 22 برگ در دقیقه است. حافظه این مدل 128 مگابایتی باشد و قابلیت چاپ دورو ندارد.

 پرینتر چندکاره لیزری اچ‌ پی مدل LaserJjet Pro MFP M130a پرینتر چندکاره لیزری اچ‌ پی مدل LaserJjet Pro MFP M130a

پرینتر لیزری اچ‌دی پی مدل LaserJet P2035

این دستگاه یکی از قدرتمندترین مدل‌های شرکت اچ پی است. ظرفیت سینی کاغذ آن 250 برگ است. سرعت چاپ بالا یکی از ویژگی‌های این مدل است که سرعت چاپ آن 30 تا 40 صفحه در هر دقیقه می باشد. طراحی‌شده برای محیط‌های اداری و تجاری باکار سنگین می‌باشد. کارتریج تون راین مدل تا 2500 صفحه را چاپ می‌کند. از قابلیت wifi و چاپ دورو پشتیبانی نمی‌کند.

پرینتر لیزری اچ‌دی پی مدل LaserJet P2035

پرینتر چندکاره لیزری سامسونگ مدل Xpress M2070

این مدل علاوه بر پرینت، عملیات اسکن و کپی هم انجام می‌دهد. دارای ظرفیت سینی کاغذ 150 برگ است. مناسب برای ادارات با حجم کاری متوسط هست. سرعت پرینت،20 برگ در دقیقه، سرعت کپی 20 برگ در دقیقه، حداکثر تعداد کپی multi copy 99 برگ و سرعت اسکن 17 برگ در هر دقیقه است. اتصالات توسط USB صورت می‌گیرد و دارای صفحه‌نمایش LCD است. این دستگاه قابلیت چاپ دورو ندارد.

پرینتر چندکاره لیزری سامسونگ مدل Xpress M2070 پرینتر چندکاره لیزری سامسونگ مدل Xpress M2070

پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M130nw

علاوه بر پرینت، قابلیت اسکن و کپی دارد. دارای صفحه‌نمایش 2 خطی و حافظه 256 مگابایتی است. سرعت پرینت 22 برگ در دقیقه و سرعت کپی،22 کپی در دقیقه می‌باشد. دارای صفحه‌نمایش LCD 2 خطی و wifi است ولی قابلیت چاپ دور و ندارد.

پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M130nw

پرینتر چندکاره لیزری مدل LaserJet Pro MFP M26nw

این دستگاه قابلیت پرینت، اسکن و کپی را دارد. ظرفیت سینی کاغذ 150 برگ است و می تواند تا 18 برگ در هر دقیقه پرینت کند. با پشتیبانی از وای فای به‌ طور مستقیم می‌توانید فایل ها را از تلفن همراه بگیرید. دارای تکنولوژی خاموش شدن به‌ صورت خودکار برای صرفه‌ جویی در انرژی و صفحه‌ نمایش دو خطی است. از این دستگاه می‌توان برای مصارف مختلف خانگی و اداری استفاده نمود. حافظه 128 مگابایتی دارد و قابلیت چاپ دورو ندارد.

پرینتر چندکاره لیزری مدل LaserJet Pro MFP M26nw

در انتها به شما پیشنهاد میکنیم در صورت که به دنبال خرید فکس هستید حتما از مقاله راهنمای خرید فکس هم دیدن کنید.

راهنمای خرید فکس

چه فکسی برای کسب ‌و کار شما مناسب است؟

راهنمای خرید فکس

در بسیاری از سازمان ها و شرکت ها معمولا دستگاه فکس مورد استفاده شده متناسب با حجم کار آن مجموعه نیست .هزینه های زیاد خدمات به علت مستهلک شدن دستگاه ، تنها بخشی از مشکلات انتخاب غلط فکس شما می باشد .  در این مقاله انواع مختلف فکس را بیان خواهیم کرد تا بتوانید فکس متناسب با کسب و کار خود را انتخاب کنید .

هردستگاه فکس با توجه به ویژگی‌هایش نیازهای شرکت‌ها و افراد را برطرف می‌سازد. در ادامه مقاله به انواع فکس و کاربردهای آن‌ها می ‌پردازیم.


خرید فکس رول حرارتی

این نوع از فکس از قدیمی‌ترین فکس‌های پاناسونیک می‌باشد. با توجه به ‌سرعت کم این دستگاه، برای شرکت‌های کوچک که تعداد نامه‌های ارسالی ودریافتی آن‌ها کم هست توصیه می‌شود. از معایب این نوع فکس‌ها پاک شدن نوشته‌های کاغذ پس از چند هفته میباشد. برای شرکت‌هایی که نیاز به بایگانی فکس های دریافتی دارند این نوع دستگاه توصیه نمی‌شود.نکته قابل ‌ذکر اینکه این نوع از فکس‌ها از رده خارج و منسوخ ‌شده‌اند و در کل دنیا توقف تولید شده‌اند. معروف‌ ترین و پر فروش‌ترین فکس رول حرارتی پاناسونیک مدل 981 هست که ویژگی‌ها و عکس آن را در زیر مشاهده می‌کنید.

مدل پرو فروش :

فکس پاناسونیک مدل kx-ft981

معروف‌ ترین و پر فروش‌ ترین فکس رول حرارتی پاناسونیک مدل kx-ft981 هست که ویژگی‌ ها و عکس آن را در زیر مشاهده می‌کنید.

فکس حرارتی پاناسونیک

با توجه به‌ سادگی و زیبایی که دارد، می‌تواند تلفن و فکس را با هم داشته باشد همچنین Caller ID روی صفحه نمایش تماس ورودی را نشان می‌دهد . کیفیت اصلی عکس یا اسناد اداری ارسالی به‌ خوبی با استفاده از این دستگاه حفظ می‌شود.

شامل دفترچه تلفن با حفظ 100 شماره م باشد تا در صورت لزوم به جستجوی شماره‌ی موردنظر خود بپردازید و بعد از پیدا کردن شماره، گوشی تلفن را برداشته تا به صورت اتوماتیک شماره‌ گیری شود.

در صورت تمام شدن کاغذ، حافظه‌ی داخلی تا 28 برگ فکس را ذخیره میکند و همچنین این دستگاه قابلیت ارسال فکس به چندین شماره را دارد.

ADF قابلیت دیگر این دستگاه هست که تغذیه خودکاراسناد نام دارد یعنی فکس اسناد چند صفحه ای را دیگرمجبورنیستید به صورت دستی وارد دستگاه کنید، اینکار به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

خرید فکس A4

برای شرکت‌ های با حجم کاری متوسط این فکس پیشنهاد می‌گردد. نکته قابل‌ توجه این فکس‌ها فیلم کاربنی آن‌هاست. معمولاً بعد از چاپ هر 300 برگه A4، شما نیاز به تعویض فیلم فکس دارید. با توجه به این نکته اگر حجم فکس دریافتی شما بیشتر از 300 برگ در ماه است این مدل دستگاه‌ها برای کسب ‌و کار شما پیشنهاد نمی‌گردد. علت این امر هزینه فیلم مصرفی و استهلاک دستگاه می‌باشد.معروف ‌ترین و پرفروش‌ ترین فکس برگه A4 پاناسونیک مدل 701 و هست که ویژگی‌ها و عکس آن را در زیر مشاهده می‌کنید.

مدل پر فروش:

فکس پاناسونیک مدل kx-fp701cx

بهترین مدل پیشنهاد شده دستگاه‌های فکس پاناسونیک هست، این دستگاه می‌تواند درزمان نبود کاغذ تا 28 برگ را در خود ذخیره نماید.

همانند تلفن‌های عادی می‌توان با آن ارتباط برقرار کرد همچنین می‌تواند 110 مخاطب را ذخیره کند.

فکس a4 پاناسونیک

خرید فکس لیزری

فکس لیزری برای شرکت‌ هایی با حجم کاری بالا پیشنهاد می‌گردد. منظور از حجم کاری بالا زمانی است که تعداد فکس دریافتی شما در ماه بیشتر از 300 برگه آچار باشد که بهترین جواب گوی این حجم کار فکس لیزری می‌باشد. معروف ‌ترین و پر فروش‌ترین فکس لیزری پاناسونیک مدل 612 هست که ویژگی‌ها و عکس آن را در زیر مشاهده می‌کنید.

خرید فکس لیزری پاناسونیک

فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-612

این دستگاه از چاپ لیزری استفاده میکند و سرعت بالایی دارد به طوریکه 14 برگ در دقیقه را می‌تواند چاپ کند.درصورت تمام شدن کاغذ تا 120 برگ از فکس‌ های دریافتی در محفظه مربوطه رامیتواند ذخیره سازی کند همچنین تا 10 شماره در حافظه‌ی black list می‌تواند قرار دهد تا ازدریافت فکس آن‌ها جلوگیری شود.

قابلیت ADF راداراست بطوریکه تا 20 صفحه را بصورت اتوماتیک می‌تواند ارسال نماید،ویژگی دیگر این دستگاه داشتن Caller ID هست.